O nas - Anvix Szkolenia w Krakowie

Anvix Szkolenia i Konferencje

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Miło nam poinformować że:

Dzięki Państwa zaufaniu otrzymaliśmy certyfikat
"Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości"

pic

Dziękujemy


Oraz

Od marca 2010 należymy do
Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego

pic

O NAS

Doświadczenie
Działamy dla Państwa już od 20 lat. W tym okresie nasze wsparcie w procesie doskonalenia kwalifikacji swoich pracowników uzyskało ponad 6 000 firm. Jesteśmy członkiem - założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Jesteśmy elastyczni
Dzięki współpracy z ponad 30 trenerami – ekspertami z różnych dziedzin, możemy na każde Państwa zamówienie przygotować rozwiązanie „szyte na miarę”.

Działamy kompleksowo
Nasze szkolenia biznesowe skonstruowane są tak, by specjaliści z każdej branży mogli znaleźć dla siebie ciekawą propozycję. Dodatkowo, przy doborze programów naszych szkoleń, kładziemy szczególny nacisk na to, by były one osadzone w szybko zmieniających się na polskim gruncie realiach prawnych, określających środowisko pracy naszych klientów.

Doradztwo
ANVIX to nie tylko organizacja szkoleń. Od 2004 posiadamy zespół doradców, pomagających naszym klientom w staraniu się o fundusze strukturalne UE. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce fundusze

Jakość
Anvix to najwyższa jakość. Potwierdzeniem tego jest przyznanie nam certyfikatu „Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości”.

Gorąco zapraszam!

Z poważaniem

Andrzej Jania

Prezes Zarządu

ACROBAT READER - POBIERZ BROSZURA INFORMACYJNA ANVIX - POBIERZ